A kimenekedés közös tapasztalata

2016. április 12., címkék: bogárdi szabó istván, országos cigánymissziós találkozó és imanap, cigánymisszió, nemzetközi roma nap

Több, mint háromszázan jöttek össze a káposztásmegyeri református templomban az Országos Cigánymissziós Találkozó és Imanap alkalmából április 9-én, szombaton. Igét hirdetett Szabó István, a dunamelléki egyházkerület püspöke. A jelenlévők közösen és kiscsoportokban imádkoztak a romákért, az egyházért, és az Úr segítségét kérték az aktuális problémákban. Az imanapon budapesti és olaszliszkai roma gyülekezetek tagjai szolgáltak összetéveszthetetlen roma dicsőítő dalokkal.